רצועת רקע

אודותיי

נעים להכיר. אני אדווה, מטפלת הוליסטית בלב ובנשמה. את המסע שלי התחלתי כבר בעשור הראשון לחיי מתוך סקרנות לדעת ולהבין ללבם של הסובבים אותי.

בהמשך, עוד בעודי תלמידת תיכון, הבנתי שיש קשר בין סגנון החיים לבריאות, שיניתי תזונה ועברתי לאורח חיים צמחוני. עם השנים, פיתחתי את יכולות האבחון וניתוח המפה האישית של בני אדם ואז פניתי לשלב המעשי – ריפוי אנרגטי. מכאן הדרך לכלים נוספים שמסייעים באיזון גוף-נפש היתה כורח המציאות, מאחר ועלו דרישות במהלך הטיפולים שנדרשו להם אמצעים טיפוליים נוספים. בנוסף להילינג אנרגטי, למדתי עם השנים נטורופתיה הכוללת רפלקסולוגיה, פרחי באך, אירידיולוגיה, צמחי מרפא, תזונה הוליסטית, אכילה רגשית ,תזונה על פי סוג הדם, ארומתרפיה ועוד….בנוסף, N.L.P ודמיון מודרך, אקסס בארס ורייקי.

מעבר לטיפולים המתבצעים בשגרה, מזה 35 שנים, במילניום הנוכחי עשיתי קפיצה לשלב הבא לרמה של אבחון וטיפול ברפואת התדרים, בעזרת הגירסה המתקדמת של טכנולוגיית ביופידבק קוואנטי המכונה בשם QUEX / ED. גירסה זו מכילה שאלון תשאול מקיף ביותר המאפשר אבחנה מבדלת רב תחומית, תוכנה לאבחון על יד סריקה אלקטרומגנטית ולסיום, טיפול מקיף על פי תוצאות הסריקה שאותה מבצע המכשיר. המטופל מתחבר בעזרת משקף מיוחד המכיל אלקטרודות בחלקו הפנימי ומונח בהיקף הגולגולת שלו, מעט מעל הגבות ובנוסף, גם מחברים סלילים גמישים הנמתחים ומוצמדים לשורשי כפות הידיים ולקרסוליים וגם בסלילים אלו, בחלקם הפנימי ישנם אלקטרודות. המכשיר "קורא את הגוף", מבצע את הסריקה ולאחר מכן משדר תדרי ריפוי ואיזון על פי הנדרש.

 

תעודות הסמכה

נטורופתית מוסמכת

.Certified Naturopath N.D

אירדיולוגיה קלינית

תזונה לפי סוג דם

רפואת תדרים

רפלקסולוגיה

פרחי באך

אכילה רגשית

דמיון מודרך

ארומתרפיה

אקסס בארס

NLP

פרחי באך